BelarusLogo
Traktory za velmi přijatelnou cenu
BT-AGRO.cz, s.r.o. - výhradní dovozce pro ČR

Financování

Erste Leasing, a.s., dříve S MORAVA Leasing, a.s. patří od roku 1991 k významným společnostem působících v oblasti poskytování financování pro podnikatelské i nepodnikatelské subjekty na území České republiky. Svou širokou sítí obchodních míst a svoji oblastní strukturou obsáhne celou republiku. Nabízí leasingové a úvěrové financování na nákup strojů a technologií, komunální a dopravní techniky. S širokou nabídkou svých produktů je připravena uspokojit i nejnáročnější klienty. Hlavními obory, kam směřuje největší objem financování, jsou zemědělství, služby soukromého sektoru, stavebnictví a strojírenství.

V roce 2011 se S MORAVA Leasing stala dceřinou společností České spořitelny a získala tak silného partnera pro dosažení svých obchodních aktivit a záměrů.

Od 1.9.2013 vystupuje společnost pod novým názvem Erste Leasing, a.s. a přidala se tak do rodiny silných mezinárodních značek korporátního bankovnictví Finanční skupiny České spořitelny – Erste Corporate Banking a Erste Factoring.

Naším cílem je rozvíjet trvalé vztahy s klienty a nadále naslouchat jejich potřebám. Pod značkou Erste Leasing, chceme nadále být moderní, úspěšnou společností a zůstat na předních místech mezi firmami působícími na trhu s leasingovým a úvěrovým financováním.

Erste Leasing, a.s., se sídlem Znojmo, Horní náměstí 264/18, PSČ: 669 02, IČ: 16325460 je jako řízená osoba členem koncernu Finanční skupina České spořitelny. Řídící osobou koncernu Finanční skupina České spořitelny je Česká spořitelna, a.s., se sídlem Praha 4, Olbrachtova 1929/62, PSČ: 140 00, IČ: 45244782.

Ing.Zdeněk Kusák
obchodní manažer

pobočka Uherské Hradiště
Všehrdova 487
686 01 Uh.Hradiště

zkusak@ersteleasing.cz


www.ersteleasing.cz

gt:0.03 sitemap.xml HOR webdesign